O nas
kontakt
Zespół muzyczny Bonus
Kętrzyn

Tel.: 606613108
email: k.chwalec@wp.pl
Szanowni Państwo

Witamy na stronie zespołu muzycznego Bonus. Jesteśmy zespołem z wieloletnim stażem, którego skład zmienił się gruntownie w 2013 roku. W naszym zespole łączymy doświadczenie sceniczne z pasją młodych muzyków. Dzięki temu zabawa przy naszej muzyce stają się niezapomnianą przygodą. Dlaczego to właśnie z nami powinni Państwo spędzić jeden z najpiękniejszych momentów w życiu? Podczas przygotowań jak i samej zabawy to my jesteśmy dla Państwa, aby spełnić wszelkie oczekiwania. Tylko profesjonalne podejście do naszej pasji, jaką jest muzyka pozwala na pouczcie 100% satysfakcji zarówno dla nas jak i dla pary młodej. Gramy utwory zróżnicowane gatunkowo, dopasowujemy stylistykę muzyczną do gości bawiących się na parkiecie. Podczas zabawy dajemy odetchnąć gościom przy melancholijnych przytulańcach, aby za chwilę rozpocząć tańce przy klasykach muzyki popowej, rock'n'rollowej czy muzyki dance. Goście weselni schodzący z parkietu na przerwę mają poczucie, iż tak właśnie powinna wyglądać zabawa weselna.

Z nami mogą być Państwo pewni, iż zabawa weselne trwać będzie do samego końca. To odróżnia nas od innych zespołów. Pod koniec wesela nie staramy się "serwować" spokojnych numerów. Dajemy z siebie wszystko do pierwszych godzinnych porannych.

Naszą kolejną mocną stroną, z której jesteśmy znani to zawsze dobry kontakt z gośćmi. Nasze usposobienie jako otwartych i życzliwych ludzi pozwala nam na znalezienie kompromisu we wszelkich sytuacjach, począwszy od repertuaru w postaci konkretnych życzeń muzycznych jak i samych zabaw weselnych, które staramy się omówić z parą młodą jeszcze przed weselem, tak aby dopasować konkretne zabawy do zaproszonych gości. Nasz dobry i stały kontakt z gośćmi da się zauważyć od samego początku zabawy. Już w progu sali weselnej witamy parę młodą oraz przybyłych gości przy akompaniamencie romantycznych melodii gitary i akordeonu. Od tego momentu mogą być Państwo pewni, iż zabawa weselna podąży we właściwym kierunku. My omawiamy sprawy organizacyjne z zapleczem restauracji, do nas można zwrócić się ze wszelkimi pytaniami.

W przerwach między zabawą na parkiecie serwujemy Państwu przy stole znane melodie zagrane na gitarze akustycznej i akordeonie. Nie kierujemy się dewizą "..aby goście śpiewali", tylko bawimy się wspólnie z Państwem. Nasz warsztat muzyczny pozwala nam na muzyczne wędrówki, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Z doświadczenia wiemy, iż nic tak nie integruje jak wspólna zabawa przy stole weselnym

Nasze doświadczenie i profesjonalizm możemy w pełni wykorzystać, dzięki sprzętowi muzycznemu, który stanowi dorobek naszej wieloletniej działalności muzycznej. W pełni profesjonalne nagłośnienie oraz efekty świetlne zapewniają idealną atmosferę do szampańskiej zabawy.

Z nami mogą być Państwo pewni, iż uroczystość weselna będzie stanowić niezapomniane chwile radości i zabawy zarówno dla pary młodej jak i przybyłych gości.


Germany Die deutsche Version:


Do zobaczenia!
Krzysztof
Krzysztof
klawisz, vokal
MarekPiotr
gitara, wokal
WitoldDawid
perkusja
BarbaraBarbara
vokal
Copyright © 2012 stronki.pl | Design: